Sport2000

Tautas slēpojums, Madona

Madonā noslēdzies tradicionālais tautas slēpojums

Ar sacensībām Madonā, 18. februārī noslēdzās tradicionālais tautas slēpojums – SPORT2000 Tautas slēpojums „Madona”, kas ik gadus vienuviet pulcē vairākus simtus distanču slēpotājus – profesionāļus un amatierus. Visas dienas garumā, lieliskos ziemas apstākļos, skaistā Madonas apkārtnes daba kopumā pulcēja 445 dalībniekus.

Sacensības norisinājās slēpošanas un biatlona sporta bāzē Smeceres sils. Slēpojuma trase virzījās pa meža takām, apmetot loku pie Smeceres kroga, tur sacensību dalībniekiem tika nodrošināta gan dzirdināšana, gan vieglas uzkodas. Pēc tam distance virzījās atpakaļ uz sporta bāzi Smeceres sils ar finišu slēpošanas un biatlona stadionā. Atkarībā no fiziskās sagatavotības bija iespēja izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstošas garuma distances – 19 km, 12km vai 3km distances, bērniem 300 līdz 600 m.

Absolūtais vērtējums vīriešu konkurencē (19km):

1.vietā – Oskars Muižnieks – Alūksne – 00:47:46.55

2.vietā – Raivis Zīmelis – Trek-Philips – Madona – 00:47:47.50

3.vietā – Kārlis Vanags – Talsu biatlona klubs – Talsi – 00:48:39.30

Absolūtais vērtējums sieviešu konkurencē (19km):

1.vietā – Līga Glāzere – Radi un Draugi – Vecpiebalga – 00:56:13.90

2.vietā – Inese Zvirgzdiņa – PSK „Skanste”/MySport – 00:59:34.95

3.vietā – Ieva Cēderštrēma – savējie – Cēsis – 01:01:37.10

Finišā visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu un tējas dzeršanu, pusdienās un atpūtas brīžos izmantot jauno lielo Smeceres sils tiesnešu un loģistikas centra ēku.

Tradicionāli sacensību nobeigumā norisinājās uzvarētāju apbalvošana, meistarības klasē dažādās vecuma grupās nosakot ātrākos un izturīgākos slēpotājus, kuri tika apbalvoti ar SPORT2000 sarūpētām balvām. Savukārt neatkarīgi no pavadītā laika distancē, ikvienam sacensību dalībniekam ir iespēja izdrukāt savu diplomus www.sportlat.lv. Turklāt, katrs dalībnieks uzreiz pēc finiša saņēma īsziņu ar uzrādīto rezultātu.

Pēc slēpojuma organizatori bija sarūpējuši konkursu, kur dalībniekiem bija iespēja laimēt ar sportu saistītas īpašas pārsteiguma balvas.

Sacensības organizēja sporta pasākumu rīkotājs Biedrība sporta kubs SportLat sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Nākamais slēpošanas pasākums norisināsies marta mēneša sākumā, 03. martā SPORT2000 Tautas slēpojums „Alūksne”.